mleko i miód

Wernisaż, z muzycznym akcentem, w środę 1 marca br, godz. 19.oo
Artmosfera Italiano Vero, Rynek 4 w Ostrowie Wielkopolskim

Iwona Ashaolu Olabisi. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu (1985) oraz kursów ceramiki, szkliwienia i wypału w Centralnym Ośrodku Metodyki Upowszechniania Kultury w Łucznicy (1986-1989). Malarka, grafik komputerowy. Autorka kilku wystaw indywidualnych, uczestniczka wielu wystaw zbiorowych i plenerów, malarskich i ceramicznych, w kraju i poza jego granicami.

Pragnę, by moje malarstwo obok roli odkrywczej i estetycznej inspirowało i łamało wewnętrzne bariery, zarówno moje, jak i odbiorców. Uważam, że sztuka jest skarbem z wnętrza do wnętrza.

Juliana Krych. Córka Iwony i mama 3 latka. Zawodowo spełnia się w marketingu internetowym, jako Social Media Specialist. Twórczo wyraża siebie w fotografii (m.in. grafiki ze zdjęć), filmie, malarstwie, grafiki użytkowej (grafiki na ubrania i torby), muzyce (śpiewa).

W malarstwie inspiruję się głównie sylwetkami kobiecymi, zmysłowością oraz pięknem. Nie koniecznie zależy mi dosłowności i poprawności. Wszystkie moje obrazy są namalowane tą samą paletą kolorów.